Ромолданова та Шелест – бронзові призери чемпіонату Європи з тхеквондо

Ромолданова та Шелест

На континентальній першості українські спортсмени здобули дві нагороди

Із 7-го по 9-е грудня столиця Болгарії приймала континентальну першість з тхеквондо ВТФ в олімпійських вагових категоріях.

За підсумками чемпіонату у медальній скарбничці української збірної дві бронзові нагороди.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Так, на третю сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 49 кг піднялася Ірина Ромолданова.

На шляху до нагороди наша співвітчизниця здобула перемогу над російською спортсменкою Анастасією Анохіною (8:4) та швейцаркою Тетяною Міколлі (9:7).

Лише у півфінальному поєдинку Ірина поступилася німкені Елі Айдін – 2:5.

Бронзовим призером змагань серед спортсменів вагової категорії понад 80 кг став Михайло Шелест.

Українець здолав представника Сербії Драско Йованова (15:11) і російського спортсмена Рафаїла Аюкаєва (18:9).

У боротьбі за вихід до фіналу змагань Михайло поступився тхеквондисту з Македонії Дену Георгієвскі – 6:22.