рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російським легкоатлетам заборонили використовувати свій прапор і гімн на чемпіонаті світу

  • Розсилка
  Перемігши на недавньому чемпіонаті світу серед юніорів, російська стрибунка з жердиною Аксана Ґатаулліна бігала замість стяга з пледом. Прекрасний приклад для наслідування для тих росіян, які перемагатимуть у Досі! - Російським легкоатлетам заборонили використовувати свій прапор і гімн на чемпіонаті світу
  Перемігши на недавньому чемпіонаті світу серед юніорів, російська стрибунка з жердиною Аксана Ґатаулліна бігала замість стяга з пледом. Прекрасний приклад для наслідування для тих росіян, які перемагатимуть у Досі!
  Скрін-шот

  Бодай IAAF поводиться з допінгістами так, як вони на це заслужили

  Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) у 12-те продовжила відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА). Це означає, що на чемпіонаті світу в Досі російські легкоатлети знову виступлять під нейтральним прапором, повідомляє Inside the Games.  Це рішення, прийняте радою IAAF на сьогоднішньому засіданні в Досі, було очікуваним. За словами президента IAAF Себастьяна Коу, рекомендація цільової групи, яка займається процесом відновлення ВФЛА, в цей раз була більш ніж однозначною. Вона слідувала з ініційованого Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) процесу невідповідності РУСАДА кодексу WADA через маніпуляції з переданою базою даних Московської лабораторії. При цьому однією з головних умов відновлення статусу ВФЛА є успішне завершення перегляду частини цих даних, що стосуються легкоатлетів, антидопінговою структурою IAAF.

  Чемпіонат світу в Досі відбудеться з 27 вересня по 6 жовтня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ