«Шахтар» здолав «Феєнорд» та гарантував собі місце у єврокубках навесні

Донецький клуб також за крок до виходу у плей-офф Ліги чемпіонів

«Шахтар» у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів вдруге обіграв «Феєнорд» (3:1).

На 12-й хвилині форвард «Феєнорда» Ніколай Йоргенсен відкрив рахунок, але вже в наступній атаці «Шахтар» зрівняв - забив Факундо Феррейра.

А на 17-й хвилині «гірники» вийшли вперед завдяки голу Марлоса, який став дебютним у лізі чемпіонів для українського бразильця.

На 68-й хвилині Марлос оформив дубль після красивої комбінації, встановивши остаточний рахунок.

Після цієї перемоги «Шахтар» гарантував собі участь в плей-офф Ліги Європи.

Більш того, «гірникам» достатньо набрати 1 очко в двох матчах, щоб вийти в плей-офф Ліги чемпіонів.

Наступний матч «Шахтар» зіграє в гостях проти «Наполі» - 21 листопада.

В іншому матчі групи «Манчестер Сіті» обіграв в гостях «Наполі» (4:2).

Ліга чемпіонів з футболу

Матчі 4-го туру

Група F

«Шахтар» (Донецьк, Україна) - «Феєнорд» (Нідерланди) 3:1 (2:1)

Голи: 0:1 - Йоргенсен (12), 1:1 - Феррейра (14), 2:1 - Марлос (17), 3:1 - Марлос (68)

«Шахтар»: П'ятов, Ордець, Ісмаїлі, Бутко, Хочолава, Фред, Степаненко, Тайсон, Марлос, Бернард (Алан Патрік, 72), Феррейра (Дентіньо, 89)

«Феєнорд»: Джонс, Сен-Жюст, Гапс, Ніукоп, Ель-Ахмаді, Тріндаде, Тапія (Дікс, 72), Бергейс, Амрабат, Боетіюс, Йоргенсен (Ларссон, 80)

Попередження: Хочолава (36), Бергейс (49), Ель-Ахмаді (54)

«Наполі» (Неаполь, Італія) - «Манчестер Сіті» (Англія) 2:4 (1:1)

Голи: 1:0 - Інсіньє (21), 1:1 - Отаменді (34), 1:2 - Стоунз (48), 2:2 - Жоржиньо (62, пен), 2:3 - Агуеро (69), 2:4 - Стерлінг (90+2)

«Наполі»: Рейна, Альбіоль, Гулям (Маджо, 31), Хюсай, Кулібалі, Гамшик, Жоржиньо (Уна, 82), Кальєхон, Аллан (Рог, 75), Інсіньє, Мертенс

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Отаменді, Стоунз, Даніло, Делф, Гюндоган (Сільва, 71), Фернандіньо, Стерлінг, де Брюйне, Сане (Габріел Жезус, 90), Агуеро (Бернарду Сілва, 76)

Попередження: Отаменді (90), Мертенс (90), Кулібалі (90)

Турнірне становище: «Манчестер Сіті» - 12 (4), «Шахтар» - 9 (4), «Наполі» - 3 (4), «Феєнорд» - 0 (4)