«Шахтар» вийшов у плей-офф Ліги Європи

Донецький «Шахтар» провів неймовірно яскравий поєдинок в рамках 4 туру Ліги Європи.

«Гірники» примудрилися пропустити гол вже на першій хвилині поєдинку Каліфа Кулібалі забив у ворота Андрія П'ятова.

Український клуб зрівняли рахунок вже на 36 хвилині з пенальті, яке реалізував Марлос. А ще до завершення першого тайму гості забили ще двічі - відзначилися Тайсон (41 хв) і Тарас Степаненко (45 хв).

Після перерви «Шахтар» довів рахунок до розгромного, коли Фред на 67 хв матчу забив четвертий гол «гірників» у Генті - 1:4.

Однак донеччани отримали два м'ячі у відповідь - на 83 хв забив Жермі Пербе, а на 89 хв вдало пробив Даніель Мілічевіч. Між тим п'ятий гол у ворота «Генту» забив Факундо Феррейра на 87 хв зустрічі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «гірників» з рахунком 5:3.

У паралельному матчі португальська «Брага» здолала турецький «Коньяспор» з рахунком 3:1.

Таким чином, «Шахтар» набрав 12 очок і достроково здобув не тільки путівку в плей-офф, але і 1-е місце в групі. У «Браги» - 5 очок, «Гента» - 4, «Коньяспор» - 1.

Ліга Європи. 4 тур

Група Н

«Гент» - «Шахтар» - 3:5

Голи: Кулібалі, 1, Пербе, 83, Мілічевіч, 89 - Марлос, 36 (пен), Тайсон, 41, Степаненко, 45+3, Фред, 68, Феррейра, 87

«Гент»: Рінне — Нілсен Білле, Гершон, Фоке — Есіті, Нето, Деягере (Сеїф, 70), Асаре — Саймон (Ндонгала, 77), Кулібалі (Пербе, 74), Мілічевіч

«Шахтар»: Пятов — Срна, Кучер, Ракицький (Ордець, 78), Ісмаїлі — Степаненко (Малишев, 72), Фред — Марлос, Тайсон (Дентінью, 71), Бернард — Феррейра

Попередження: Степаненко.