Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, скільки Україна виділить грошей на підготовку спортсменів до Олімпіади-2018

  • Розсилка
  Українська збірна на параді відкриття Олімпійських Ігор - Стало відомо, скільки Україна виділить грошей на підготовку спортсменів до Олімпіади-2018
  Українська збірна на параді відкриття Олімпійських Ігор

  В категорії, якій буде відведено більше всіх грошей, виявилися 15 українських біатлоністів і фристайлист Олександр Абраменко

  Україна виділила 120 мільйонів гривень на підготовку спортсменів до зимових Олімпійських ігор-2018. Рівно половину цієї суми віддали біатлоністам.

  Про це розповів керівник відділу зимових видів спорту Міністерства спорту України Даніль Амірханов, повідомляє Плюс Спорт.

  «Ми проаналізували виступи наших спортсменів і поділили їх на три категорії. В елітну групу потрапили 15 біатлоністів, а також фристайліст Олександр Абраменко. Вони отримують набагато більше грошей на підготовку, ніж представники двох інших груп: провідної та перспективної», - сказав він.

  «Загалом на зимові види спорту держава виділила 120 мільйонів гривень, 60 з них ми направили на біатлон. Вважаю це рішення є логічним, оскільки саме в цьому виді спорту українці мають найбільші успіхи. Ну а ще 60 мільйонів розподілили на інші зимові види спорту», – завершив Амірханов.

  Зимові Олімпійські ігри в корейському Пхьончхані проходитимуть з 9 по 25 лютого 2018-го року.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ