Суд визнав незаконним блокування рахунків «Динамо» у Приватбанку

  Суд розблокував рахунки українського футбольного клубу
  Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність блокування рахунків футбольного клубу «Динамо» у Приватбанку. Про це свідчать матеріали суду 13 грудня комісія НБУ з питань визначення пов'язаних з банком осіб визнала «Динамо» пов'язаною (афілійованою) із Приватбанком особою. 19 грудня в Приватбанк була
  • 20 Квiтня, 11:58
  • Розсилка

  Суд розблокував рахунки українського футбольного клубу

  Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність блокування рахунків футбольного клубу «Динамо» у Приватбанку.

  Про це свідчать матеріали суду

  13 грудня комісія НБУ з питань визначення пов'язаних з банком осіб визнала «Динамо» пов'язаною (афілійованою) із Приватбанком особою.

  19 грудня в Приватбанк була введена тимчасова адміністрація, що провела процедуру примусової конвертації в акції банку вкладів пов'язаних осіб (т.зв. bail-in) і призупинила проведення видаткових операцій з рахунків клубу.

  У грудні 2016 «Динамо» звернувся в суд з вимогою визнати незаконним рішення НБУ про визнання його пов'язаною з банком особою й наказ тимчасового адміністратора Приватбанку від 20 грудня про призупинення/блокування/припинення проведення видаткових операцій з рахунків клубу.

  20 березня Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов «Динамо», а 14 квітня відхилив апеляцію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ