Суперкубок України. «Шахтар» – «Динамо» – 3:0: онлайн матчу

Суперники увісімнадцяте розіграють Суперкубок України
Фото з відкритих джерел

Лідери чемпіонату розіграють перший трофей сезону

Учасники Ліги чемпіонів «Шахтар» і «Динамо» на НСК «Олімпійський» зустрічаються в матчі за Суперкубок України. Лідери чемпіонату розіграють перший національний трофей сезону.

«Динамо» – чинний чемпіон і володар Кубку України. «Шахтар» – володар срібних нагород минулого чемпіонату. У матчах за Суперкубок нинішні суперники зустрічалися між собою 14 разів. Загалом – це 18-й розіграш, і перевага тут на боці динамівців. Вони вигравали трофей дев’ять разів, «гірники» – вісім.

90+3. Матч завершено. Шахтар – володар Суперкубку України.

88 хв. Гармаш влучає у стійку воріт П'ятова.

80 хв. Динамо намагається забити бодай гол престижу, але в нього нічого не виходить.

77 хв. Траоре пішов з поля. Його замінив Сікан.

70 хв. Вітіньо вийшов замість Де Пени.

67 хв. Соломон вийшов замість Ісмаїлі.

64 хв. Динамівці нервують. Шапаренко отримує попередження.

61 хв. ГОЛ! Алан Патрік забиває. Пройшов по центру і метрів з 17-ти влучив у верхній кут воріт.

21_15

58 хв. МОМЕНТ! П'ятов рятує Шахтар після удару Де Пени.

54 хв. ГОЛ! Шахтар забиває! Ісмаїлі пройшов лівим флангом, віддав у воротарський на Траоре, котрий забивав уже в порожні ворота.

7_18

51 хв. Шахтар вийшов більш зарядженим на другий тайм. Гірники постійно знаходять прогалини в захисті динамівців.

47 хв. МОМЕНТ! Степаненко пробив з-за меж штрафного. М'яч від голови Забарного влучив у стійку воріт Бойка.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2 ПЕРЕРВА

45 хв. Матвієнко влупив по нозі Супрязі. Арбітр каже, що нічого не було.

44 хв. Де Пена наступив на ногу Педріньо. Небезпечний штрафний. Марлос пробив вище воріт.

42 хв. Буяльський отримав попередження за фол збоку.

38 хв. Знову сутичка. Алан Патрік штовхнув Де Пену. Ймовірно, в матчі буде вилучення. Хоча Гармаш поки що в запасі.

7_17

35 хв. Динамо провело стрімку атаку – Щахтар відбився.

30 хв. ГОЛ!!! Шахтар забиває! Траоре головою несильно перекинув м'яч через Бойка.

28 хв. Тепер Шахтар контролює м'яч. Була спроба вивести сам на сам з Бойком Траоре – кияни відбилися.

25 хв. Кривцов пішов розминатися. Шахтар готує заміну. У Матвієнка кров з голови трохи капає.

20 хв. Динамо заволоділо ініціативою. Діють набагато цікавіше за Шахтар.

13 хв. МОМЕНТ! П'ятов рятує Шахтар після удару Буяльського!

12 хв. МОМЕНТ! Стіка воріт рятує Шахтар від голу. Супряга пробивав у ближній кут.

7_16

9 хв. МОМЕНТ! Воротар Динамо Бойко ледве не втратив м'яч у воротарському майданчику! Пощастило, що він полетів убік, а не в ворота.

8 хв. Матвієнко повернувся на поле з пов'язкою на голові.

5 хв. Є перше зітнення. До бійки не дійшло.

7_15

3 хв. Шахтар неквапно кілька хвилин перепасовував м'яч, динамівці навіть не робили спроб його відібрати.

1хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

7_13

1 хвилина до матчу. Пролунав Гімн України.

7_12

3 хвилини до матчу. Команди виходять на поле.

7_11

15 хвилин до матчу. Команди завершують розминку.

Вже відомі стартові склади команд. Примітно, що вперше в сезоні до стартового складу потрапив форвард «Динамо» Владислав Супряга.

«Шахтар»: П’ятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Майкон, Марлос, Педріньйо, Траоре.

Запасні: Шевченко, Конопля, Вітао, Корнієнко, Кривцов, Маркос Антоніо, Тете, Соломон, Сікан.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Циганков, Де Пена, Супряга.

Запасні: Бущан, Шабанов, Шепелев, Тимчик, Караваєв, Гармаш, Андрієвський, Вербіч, Вітіньо.

Матч розпочнеться о 21:00.