Суперліга з баскетболу. «Хімік» вирвав перемогу у «Київ-Баскету»

Команда Віталія Степановського у рівному матчі перемогла новачка Суперліги

Розпочався матч з дещо сумбурних дій від обох команд: в результаті свої перші бали як «Хімік», так і «Київ-Баскет» набрали з лінії штрафних.

Після цього гості змогли заволодіти перевагою. Проте, далеко підопічних Віталія Степановського господарі паркету не відпускали. Лише наприкінці чверті «Хімік» все ж зміг здобути собі перевагу – 12:21, інформує сайт ФБУ.

Друга чверть розпочалася з активних дій від лідерів господарів паркету. У середині чверті «Київ-Баскет» спромігся на ще один ривок, ефектним завершенням якого стала влучна дальня атака від Кріка – 28:28.

Проте, останнє слово знову було за южненцями, які до кінця першої половини гри знову зуміли віддалитися на більш комфортну для себе різницю – 34:41.

У третій чверті перед сиреною, що сповіщала про завершення періоду Антіпов повернув перевагу своїй команді.

В останній 10-хвилинці «Хімік» продовжив гнути свою лінію на майданчику, а «Київ-Баскет» був у ролі наздоганяючих.

За 45 секунд до завершення чверті Мангано зрівняв рахунок у грі, проте один з лідерів «Хіміка» знову вивів южненців вперед. Згодом Мангано знову зрівняв рахунок, проте молодий Кирило Марченко реалізував дальній кидок з відхиленням разом з сиреною.