Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві відбудеться футбольний турнір для дівчат проти гендерної нерівності

  • Розсилка
  У Києві відбудеться футбольний турнір для дівчат проти гендерної нерівності

  У турнірі візьмуть участь 80 юних спортсменок віком від 11-ти до 13-ти років

  У середу, 11 жовтня, на навчально-тренувальному комплексі імені Баннікова пройдуть змагання «EmPower Girls», організовані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

  У футбольному кубку, присвяченому міжнародному дню дівчат, візьмуть участь 80 юних спортсменок, віком  від 11 до 13 років із різних куточків України, у тому числі з територій, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

  Міжнародний день дівчат був проголошений Організацією об’єднаних націй у 2012 році задля привернення уваги суспільства у всьому світі до соціальних проблем і гендерної нерівності, якої зазнають дівчата через ставлення навколишнього суспільства до жіночої статі.

  Одним з головних завдань футбольного кубку «EmPower Girls» є руйнування стереотипів у суспільстві про суто чоловічі та жіночі види спорту.

  У товариському матчі зіграють Олександра Лобода, Даша Трегубова, Власта Шовковська, футболістки національної жіночої збірної України з футболу та журналісти.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ