У Києві відбувся відкритий чемпіонат України з танцювального спорту

Але українці на п'єдестал пошани не піднімалися, поступившись гостям

Днями в Києві відбувся відкритий чемпіонат України з танцювального спорту Ukrainian Open Championships 2018.

Міжнародні змагання зібрали понад тисячу спортсменів з України та Європи, інформує сайт Спортивного комітету України.

Найпрестижнішою групою світового рейтингу World Open вважається доросла вікова категорія у програмі стандарт. Саме у цій групі у змаганнях за титул чемпіонів України взяли участь 53 пари з 12-ти країн.

Наші співвітчизники вибороли тут четверте та п’яте місце. Так, четвертою стала пара Дмитро Євтєрєв - Валерія Дорофей, а Роман Редзюк - Єлизавета Басюк посіли п’яте місце.

Чемпіонами стали Cojoc Rares та Matei Andreea (Румунія), срібними призерами – Yahor Boldysh та Irina Averina (Білорусь), а бронзу вибороли Mateusz Brzozowski та Justyna Mozdzonek (Польща).

Ще одна престижна група – дорослі, програма латина. Тут взяли участь 36 пар з 14-ти країн.

І Україна знову опинилася на п’ятій сходинці турнірної таблиці, це досягнення дісталось парі Юрій Білозор - Уляна Пшук.

Золото здобула пара Grzegorz Zmokly та Magdalena Abramowicz (Польща), срібло – Nikita Moisejenko та Jurga Gustaite (Литва), а бронзу – Maruster Sergiu та Anastasia Stan (Німеччина).