Україна програла Росії у суперфіналі Євроліги з пляжного футболу

Фото beachsoccer.com

Титул чемпіонів українцям відстояти не вдалося

Збірна України з пляжного футболу зазнала другої поразки у суперфіналі Євроліги 2017 року в Італії.

У п’ятницю, 15 вересня, українці поступилися принциповому супернику - команді Росії.

Росіяни повели у рахунку у другому таймі, але у третьому «синьо-жовті» вирівняли становище та навіть повели 2:1.

Суперники зрівняли рахунок, але українці знову вийшли вперед. Проте останнє слово було за Росією, яка на останніх хвилинах відзначилася двічі та перемогла 4:3.

У суботу збірна України у матчі третього туру групового раунду протистоятиме Білорусі, але вже і так зрозуміло, що титул чемпіона українцям відстояти не вдалося.

Euro Beach Soccer League 2017

Суперфінал

2-й тур

Україна - Росія - 3:4 (0:0, 0:1, 3:3)

Голи в України: Гладченко (26), Пачев (30), Войток (34)

Турнірне становище: Італія, Росія – по 6 очок (2 матчі), Білорусь, Україна – по 0 (2).