Українці показали третій результат на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Дорослі українці були третіми, здобувши 15 нагород

З 15-го по 20-е листопада місто Сеул (Південна Корея) приймало чемпіонат світу з гирьового спорту.

За підсумками змагань спортсмени національної збірної України замкнули трійку найсильніших команд серед дорослих, здобувши 15 нагород, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Володарями титулу віце-чемпіон світу стали Олег Коломієць, Ігор Гавришко, Ярослав Сушко, Максим Канунніков, Андрій Степурський, Олексій Остапчук і Сергій Єрмоленко.

Володимир Поручников, Микола Ткачук і Володимир Недоля піднялися на третю сходинку першості.

Свій вклад до медальної скарбнички «синьо-жовтої» збірної внесли і спортсмени-юніори.

Юні українці завоювали вісім нагород, посівши четверту сходинку у командному заліку. Срібними та бронзовими призерами змагань стали Олександр Дзюба, Михайло Тупиця, Євгеній Колесник, та Антон Бабічев.