Українці за кордоном: Пустовий вийшов у старті «Барселони», впевнений матч Близнюка

Артем Путовий

Наші баскетболісти зіграли за свої закордонні клуби

Український центровий Артем Пустовий отримав місце у старті «Барселони» в домашньому матчі чемпіонату Іспанії проти «Тенеріфе». Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 77:73, а Пустовий, відігравши 19 хвилин, набрав 8 очок (3/5 двоочкових, 2/4 штрафних) та зробив 5 підбирань (3 у нападі) при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +9).

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров не врятував «Гіпускоа» від поразки в домашньому матчі 11-го туру регулярного чемпіонату Іспанії, в якому його клуб поступився «Мурсії» з рахунком 67:81.

Вийшовши у старті, Бобров відіграв 23 хвилини, набрав 7 очок (3/5 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання (2 у нападі) та 2 передачі при 3 втратах та 3 фолах (РЕ +5).

Капітан національної збірної України В’ячеслав Кравцов, вийшовши з лави, відіграв 11 хвилин у матчі проти «Естудіантеса». «Бургос» програв виїзний матч з рахунком 79:80, а Кравцов набрав 6 очок (0/1 двоочкових, 4/4 штрафних) та зробив 2 підбирання (1 у нападі) при 1 втраті (РЕ +6).

Володимир Герун за «Бреоган» в матчі проти «Басконії» (78:100) не грав.

Лідирує в іспанському чемпіонаті «Барселона» з 10 перемогами в 11 матчах, «Бургос» посідає 14 місце (4 перемоги, 7 поразок), «Бреоган» на передостанній 17-й позиції з 2 перемогами та 8 поразками, а «Гіпускоа» замикає турнірну таблицю, вигравши 2 гри з 11.

Результативний матч у складі «Промітеаса» провів свінгмен збірної України Олександр Липовий. Українець вийшов у старті та відіграв 29 хвилини проти «Іфестоса», за які встиг набрати 19 очок (5/5 двоочкових, 3/10 триочкових, 0/3 штрафних), зробив 4 підбирання (3 у нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +13). Команда Липового програла з рахунком 62:87 і тепер посідає 6 місце в таблиці.

Солідний вклад у перемогу ізраїльского «Бней Гарцлія» зробив захисник збірної України Богдан Близнюк, який відіграв 31 хвилину в матчі проти «Хапоеля Галіл Гілбоа».

Команда українця виграла домашній матч з рахунком 105:78, а Близнюк, вийшовши у старті, набрав 12 очок (4/7 двоочкових, 0/1 триочкових, 4/6 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах (РЕ +15). Команда українця наразі посідає 8 місце в таблиці з 3 перемогами у 8 матчах.

Український бігмен Ігор Зайцев, який пропустив останні матчі національної збірної, продовжує лідирувати у чемпіонаті Тайваню, де його клуб «Тайвань Бір» в останньому матчі на виїзді переміг «Тайв Банк» – 77:74. Зайцев у цій грі відіграв 34 хвилини, набрав 12 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі, 3 блок-шота та 1 перехоплення при 1 в траті та 1 фолі (РЕ +23). Тайвань Бір йдуть на першому місці з 6 перемогами у 7 матчах.

19 хвилин ігрового часу отримав форвард польської «Сталі» Віталій Коваленко, який допоміг своїй команді вдома перемогти «Кошалін» – 100:76. Увійшовши до гри з лави, Коваленко зіграв 19 хвилин, набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 4 підбирання та 2 передачі при 3 фолах (РЕ +9). Команда українця лідирує в турнірній таблиці з 7 перемогами та 2 поразками.