Українці завоювали п'ять медалей в перший день чемпіонату світу з самбо

Анатолій Волошинов та Владислав Руднєв вибороли два золота

Чотири роки ми чекали чемпіонський титул в бойовому самбо

У Бухаресті в п'ятницю стартував чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок.

Цей форум присвячений офіційному 80-річчю цього виду спорту.

Змагання зібрали близько 600 спортсменів з майже 80-ти країн світу.

У кожен з трьох змагальних днів розігрується по дев'ять комплектів нагород - по три в спортивному самбо у чоловіків і жінок, а також у бойовому розділі.

9 листопада українці взяли участь у розподілі п'яти призових наборів, взявши дві золотих, дві срібних і одну бронзову медаль.

Чотири роки ми чекали чемпіонський титул в бойовому самбо.

У 2014-му в Японії першим став киянин Ігор Северин у вазі до 62 кг. А в Румунії - вже є два золота в цьому виді програми.

Чинні чемпіони Європи Владислав Руднєв (до 74 кг, Донецька область) і Анатолій Волошинов (до 100 кг, Одеська область) свої фінали виграли достроково.

Срібло - в активі ще одного «бойового» представника Олександра Воропаєва (до 57 кг, Одеська область), а також у Анастасії Шевченко (до 60 кг, Харківська область). Бронзу здобула Наталія Смаль (до 72 кг, Івано-Франківська область).