Українець Бондаренко виборов «золото» на Гран-прі в Будапешті

Савицький та Кіндзерська змогли завоювати по «бронзі».

Дзюдоїст Станіслав Бондаренко  виборов єдину золоту нагороду для України на Гран-прі в Будапешті. Наш спортсмен виявився кращим у ваговій категорії понад 100 кг. У фінальній сутичці 28-річний Бондаренко виявився сильнішим за японця Кацумі Уеди. Нікому зі спортсменів не вдалося здійснити прийомів, оцінених балами. Однак Станіслав заробив на одне попередження менше і здобув перемогу.

У неділю українські дзюдоїсти завоювали ще дві медалі в Будапешті. У ваговій категорії понад 78 кг Ірина Кіндзерська стала бронзовим призером. У малому фіналі наша співвітчизниця перемогла литовку Санту Пакен (рахунок 0: 0, попередження 1: 2). Медаль тієї ж проби завоював Антон Савицький. Наш співвітчизник, який виступає в категорії до 100 кг, в сутичці за подіум, здолав німця Карла-Ріхарда Фрея (рахунок 1: 1, попередження 1: 2).

Нагадаємо, що в суботу українці завоювали дві медалі на Гран-прі в Будапешті. За підсумками турніру в Угорщині на рахунку наших співвітчизників 5 нагород.