Українкcька тхеквондистка здобула бронзу на чемпіонаті Європи

<span>Ірина Ромолданова. Фото: ФТУ</span> - Українкcька тхеквондистка здобула бронзу на чемпіонаті Європи
    Ірина Ромолданова. Фото: ФТУ

Українка завоювала медаль у ваговій категорії до 46 кілограм

Українська спортсменка Ірина Ромолданова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з тхеквондо.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Як зазначається на сайті змагань, українка завоювала медаль у ваговій категорії до 46 кг.

Європейська першість стартувала в столиці Татарстану 10 травня і триватиме три дні, протягом яких будуть розіграні комплекти нагород в 16 вагових категоріях.

Нагадаємо, киянин Владислав Єрко здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 73 кілограмів на чемпіонаті світу з тхеквондо серед юніорів, який проходив у Тунісі.

Як відомо раніше, дворазового олімпійського чемпіона з тхеквондо звинувачують в згвалтуванні. Заяву на спортсмена подали відразу чотири жінки.