Українська збірна здобула ще три медалі на «Іграх нескорених»

Золоту медаль в командному заліку вибороли наші лучники - Сергій Шимчак, Мая Москвич та Андрій Усач

В активі нашої команди золото і два срібла

Ще одну золоту та дві срібні медалі завоювала українська збірна на Invictus Games («Іграх нескорених») в Австралії.

У штовханні ядра срібло виборов Юрій Дмитренко, а в стрільбі з лука - Олександр Зозуляк, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Раніше в останній день змагань «Ігри нескорених» у Сіднеї, український ветеран Богдан Оксентюк виборов золото в забігу на 1500 метрів.

Як відомо, 21 жовтня, у перший день змагань «Ігор нескорених» у Сіднеї Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці

22 жовтня українці Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький вибороли перші дві золоті медалі.

23 жовтня український спортсмен Олександр Гавриленко завоював золоту медаль з пауерліфтингу.

Ветеран АТО, учасник національної збірної Invictus Games Євген Олексенко 24 жовтня у Сіднеї виборов срібну медаль з пауерліфтингу.

Нагадаємо, 20 жовтня у Сіднеї стартували «Ігри нескорених» (Invictus Games). Змагання триватимуть з 20 до 27 жовтня, у них беруть участь 18 країн.