Українські баскетболісти Липовий і Санон провели свої чергові матчі у Лізі чемпіонів

Олександр Липовий

Липовий допоміг грецькому «Промітеасу» здобути важку виїзну перемогу

Свінгмен національної збірної України Олександр Липовий допоміг грецькому «Промітеасу» здобути важку виїзну перемогу в матчі 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів над литовським «Нептунасом».

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Команда українця перемогла з рахунком 83:82, а Липовий, вийшовши з лави, відіграв 19 хвилин, набрав 2 очка (0/1 двоочкових, 2/2 штрафних) та зробив 4 передачі при 3 фолах (РЕ +5).

Словенська «Олімпія» ще одного українського захисника Іссуфа Санона вдома поступилась німецькому «Байройту» (67:76).

Наш легіонер, вийшовши з лави, відіграв 9 з половиною хвилин, очок не набрав, зробив 1 підбирання на чужому щиті при 1 втраті та 1 фолі (РЕ 0).

«Промітеас» після шести матчів має в своєму активі п’ять перемог, а «Олімпія» має в своєму активі лише одну перемогу.