Українські боксери поїхали на чемпіонат Європи в Росію. Але соромляться про це розповідати
![Українські боксери поїхали на чемпіонат Європи в Росію. Але соромляться про це розповідати](/img/article/5783/65_main-v1553004716.jpg)
З Владикавказа команда повернулася з п'ятьма медалями
У Владикавказі (РФ) завершився чемпіонат Європи з боксу серед спортсменів, не старших 22-х років. Тишком-нишком поїхала туди й збірна України.
Офіційний сайт очолюваної екс-регіоналом Володимиром Продивусом Федерації боксу України сповіщає радісну новину про те, що з Євро команда повертається з п'ятьма медалями. Тільки скромно замовчує, де саме відбувалися змагання.
У Владикавказі українці виграли золото і чотири бронзи.
Медаль найвищої проби здобув представник вагової категорії до 81 кг, полтавчанин Олександр Погребняк.
Бронзові нагороди на рахунку Ростислава Білостоцького (до 52 кг) з Маріуполя, киянина Михайла Дзязька (до 56 кг), Дмитра Рибалка (до 75 кг), який представляє Донеччину і майстрині жіночого боксу Анастасії Лісинської (до 54 кг) з Хмельниччини.
Коментарі — 0