рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українські дівчата фантастичним спуртом вийшли у фінал естафети чемпіонату світу

  • Розсилка
  Анна Рижикова видала фантастичне фінішне коло - Українські дівчата фантастичним спуртом вийшли у фінал естафети чемпіонату світу
  Анна Рижикова видала фантастичне фінішне коло
  Instagram Анни Рижикової

  Анна Рижикова на останньому етапі зробила неможливе

  Українські дівчата вийшли в фінал естафети 4х400 метрів на чемпіонаті світу в Досі (Катар).  Кваліфікаційний забіг для нашої команди розпочався не найкращим чином. Запоріжанка Катерина Климюк, яка стартувала по незручній першій доріжці, передала естафетну паличку Ользі Ляховій останньою, та ще й із доволі відчутним відставанням. Ольга почала відчутно відігруватися в ту мить, коли суперниці перестали бігти кожна по своїй доріжці. Свій етап полтавчанка завершила останньою, але з незначним відставанням від суперниць.

  А після того був спурт киянки Тетяни Мельник, яка вивела нашу команду на п’яте місце. Й нарешті – фантастичне фінішне коло дніпрянки Анни Рижикової, яка спершу вийшла на четверте місце, але оскільки пряме потрапляння у фінал ґарантувало потрапляння в трійку, продовжувала відчайдушну боротьбу до останнього метра. І таки випередила бельгійку Камілле Лаюс фінішним кивком!

  3.26,57 – найкращий для нашої команди результат у поточному сезоні і потрапляння в фінал. Цікаво, що бельгійки, які програли нашій команді лише одну соту секунди, теж відібралися у медальний забіг за часом.

  А виграли кваліфікацію американки Джессіка Бірд, Еллісон Фелікс, Кендалл Елліс і Кортні Около, які бігли в нашому забігу. Їх результат – 3.22,96. Атлетки Ямайки в іншому півфіналі перемогли з трохи скромнішим часом – 3.23,64.

  Фінал жіночої естафети запланований на завтра, 6 жовтня, на 21:15 за київським часом.  


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ