Українські легіонери в чемпіонаті Іспанії: Герун переміг Боброва, Кравцов вийшов у старті

В'ячеслав Кравцов

Наші легіонери провели чергові матчі у топ-чемпіонаті Європи

«Бреоган» бігмена національної збірної України Володимира Геруна на домашньому паркеті переміг «Гіпускоа», у складі якого виступає ще один гравець нашої збірної В’ячеслав Бобров - 83:71.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Герун, вийшовши з лави, отримав 16 хвилин ігрового часу, набрав 8 очочк (3/3 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 7 підбирань (3 у нападі) та 1 передачу при 3 втратах та 2 фолах (РЕ +14).

Бобров вийшовши у старті, відіграв 27 хвилин, набрав 14 очок (7/10 двоочкових), зробив 8 підбирань (4 у нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах та 4 фолах (РЕ +15).

В’ячеслав Кравцов вийшов у старті «Фуенлабради» на виїзний матч проти «Гран Канарії», який його команда програла з рахунком 75:91.

За 24 хвилини капітан збірної України відзначився 8 очками (3/7 двоочкових, 2/5 штрафних), 5 підбираннями (2 у нападі), 1 передачею та 1 блок-шотом при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +10).

Артем Пустовий участі в матчі, в якому його «Барселона» на виїзді перемогла «Бургос» (85:80), не брав.

Саме «Барселона» очолює турнірну таблицю з 12 перемогами у 15 матчах, «Бреоган» йде 10-м, маючи 6 перемог у 14 матчах, «Фуенлабрада» посідає передостаннє 17 місце з 5 перемогами та 10 поразками, а «Гіпускоа» посідає останнє місце, маючи в активі 4 перемоги при 11 поразках.