Українські юніори стали шостими у змішаній естафеті на першості Європи з біатлону

Валерія Дмитренко. Фото ФБУ

Хоча до останньої стрільби вони цілком претендували на нагороди

У першій гонці юніорського чемпіонату Європи 2018 року з біатлону, який стартував у словенській Поклюці, Україна була близька до завоювання медалей.

Дует у складі Валерії Дмитренко та Руслана Бригадира аж до останнього рубежу одиночної змішаної естафети боровся за нагороди, і навіть йшов у цій боротьбі другим, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

Але у вирішальний момент Руслана підвела точність – на восьмому рубежі він залишив незакритими дві мішені, навіть використавши весь комплект запасних патронів, після чого з мріями про п'єдестал пошани довелося розпрощатися.

Підсумкова позиція українського міксту – шоста, при тому, що на вогневому рубежі біатлоністи використали дев'ять запасних патронів і заробили два кола штрафу.

А досить несподівану перемогу здобула пара з Фінляндії, яка випередила на 19 секунд представників господарів чемпіонату зі Словенії та на 29 секунд команду Білорусі.

Білоруси піднялися на п'єдестал пошани після дискваліфікації французів, які фінішували номінально другими.