Український боксер Поляков скандальним рішенням суддів програв німцю

  Судді за рингом вкрали в українця чисту перемогу
  Скандальним рішенням суддів завершився поєдинок українського боксера другої середньої ваги, 36-річного Віктора Полякова (13-2-1, 6 КО) проти небитого німецького проспекта Штефана Гертеля (14-0, 1 КО). Їхній поєдинок відбувся в андеркарті поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між Крісом Юбенк-молодшим та Авні Йилдиримом. Якщо у
  • 12 Жовтня, 2017, 10:24
  • Розсилка
  Віктор Поляков. Фото Boxingscene.com
  Віктор Поляков. Фото Boxingscene.com

  Судді за рингом вкрали в українця чисту перемогу

  Скандальним рішенням суддів завершився поєдинок українського боксера другої середньої ваги, 36-річного Віктора Полякова (13-2-1, 6 КО) проти небитого німецького проспекта Штефана Гертеля (14-0, 1 КО).

  Їхній поєдинок відбувся в андеркарті поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між Крісом Юбенк-молодшим та Авні Йилдиримом.

  Якщо у першому раунді боксери придивлялися один до одного, то з другого раунду українець агресивніше став йти вперед, комбінував удари по корпусу й у голову, впевнено боксуючи першим номером.

  Перевага українця була незаперечною, і залишалося лише питання, на скільки раундів вистачить вікового українця.

  У підсумку його фізична готовність дозволила провести весь бій в одному темпі, і суперник просто нічого не зміг зробити з Поляковим.

  Лише у восьмому раунді Гертель спробував перехопити ініціативу, але за це у наступному раунді ледь не відправився у нокдаун, проте після важкого пропущеного удару встояв, а далі його врятував гонг.

  У перемозі українця за підсумками 10-раундового поєдинку не сумнівався ніхто, але судді порахували інакше, віддавши перемогу Гертеля – 95:95, 96:94, 96:94.

  Це рішення зал у Штутгарті сприйняв оглушливим свистом.

  Поляков у липні перебоксував екс-регулярного чемпіона світу Джованні Де Кароліса, завоювавши вакантний титул інтернаціонального чемпіона за версією WBA у другій середній вазі (до 76,2 кг).

  Джерело: isport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ