В суперфіналі волейбольної Ліги чемпіонів розіграють рекордні призові в 1,5 млн євро

Торік за головний трофей та призові Ліги чемпіонів у жінок змагалися дві італійські команди

Приймаюча сторона планує заробити на змаганнях понад 2 мільйонів євро

Стали відомі місце і дати проведення Фіналів чоловічої і жіночої Ліги чемпіонів з волейболу – вдруге поспіль битву найсильніших клубів континенту прийматиме берлінська арена «Макс-Шмеллінґ-Галле». Як повідомляє офіційний сайт Європейської конфедерації волейболу, суперфінал-2020 відбудеться 16 травня, а призовий фонд матчів складе рекордні 1,5 млн євро – по 500 тисяч євро отримають команди переможці турніру.

Зазначимо, що влада Берліну доклала всіх можливих зусиль, аби вдруге поспіль прийняти у себе фінал волейбольної Ліги чемпіонів. Як розповіла голова департаменту спорту Берліна Ґабріеле Фрейтаґ, економічний ефект від суперфіналу-2019 склав для міста понад 2 млн євро.

Цього року призовий фонд фіналу  волейбольної Ліги чемпіонів, який відбувався також в Берліні, склав  1,2 млн євро. У чоловіків італійська «Чивітанова» в фіналі з рахунком 3:1 обіграла казанський «Зеніт». У жінок  фінал вийшов повністю італійським – «Новар» з рахунком 3:1 обіграла «Конеліано».