Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Віце-президент ФФУ доводить, що має диплом, й каже, що його хочуть облити брудом

  • Розсилка
  Віце-президент ФФУ доводить, що має диплом, й каже, що його хочуть облити брудом

  На своїй сторінці в Facebook функціонер написав про те, що ці звинувачення - спроби облити брудом і скомпрометувати ФФУ та його особисто

  Віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко заперечує правдивість інформації з приводу його нібито підробленого диплома про закінчення навчання в Київському політехнічному інституті.

  На своїй сторінці в Facebook функціонер написав про те, що ці звинувачення - спроби облити брудом і скомпрометувати ФФУ та його особисто. 

  «Скажу відверто: всі ці анонімні атаки і фейки, які з'явилися в ЗМІ в останні дні, мають цілком конкретну причину - небажання окремих осіб, щоб в Маріуполі проходили футбольні матчі, та щоб весь світ переконався, що український Донбас - безпечний і надійно контролюється нашими військовослужбовцями, поліцією та спецслужбами», - додав Костюченко. 

  Разом з тим, віце-президент ФФУ зазначив, що з приводу наявності у нього диплома про вищу освіту в 2014 році проводилась прокурорська перевірка, за результатами якої провадження було припинено. 

  «Поширення анонімними замовниками фейкових довідок без належних підписів - це жалюгідна спроба реанімувати історію, в якій правоохоронці вже давно поставили крапку», - переконаний Костюченко.

  Напередодні повідомлялося, що перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко підробив свій диплом про завершення навчання в Київському політехнічному інституті

  Згідно з документами самої справи, які дали в КПІ, Костюченко не отримував диплом цього вищого навчального закладу.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ