Wimbledon. Світоліна здобула впевнену перемогу на старті
![Wimbledon. Світоліна здобула впевнену перемогу на старті](/img/article/3587/89_main-v1467057280.png)
У українки не було проблем з Наомі Броуді.
Матч тривав рівно одну годину. За цей час Світоліна, посіяна на турнірі під 17-м номером, взяла чотири подачі суперниці, не виконала жодного ейси і допустила одну «подвійну» помилку. У свою чергу Броуді не змогла зробити жодного брейка, виконала сім подач на виліт і тричі помилилася при введенні м'яча в гру.
У другому колі Світоліна зіграє проти представниці Казахстану Ярослави Шведової.
Коментарі — 0