Юніорська збірна України з хокею поступилася «Білому Барсу» у товариському матчі

Фото ФХУ

«Барси» також були вправнішими у виконанні штрафних кидків

Юніорська збірна команда провела контрольний матч проти хокейного клубу «Білий Барс».

У складі «барсів» участь у матчі, окрім гравців основного складу, взяли молоді вихованці 2002 року народження, а також гравці, які перебувають у клубі на перегляді.

Матч пройшов за рівної гри, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

На діях «збірників» позначалася втома, адже попередній тиждень команда перебувала під навантаженнями. Втім, це не завадило Данилу Дуюну відкрити рахунок у зустрічі. Але ще у першому періоді Денис Бородай встановив паритет на табло.

Вдруге вийти вперед «синьо-жовтим» вдалося у другій 20-хвилинці. Відзначився Дмитро Халін. Але й цього разу перевага команди Олега Ігнатьєва була нетривалою – Олександр Воронін вдруге зрівняв рахунок в матчі.

А у заключному ігровому відрізку шайба Панченка принесла «Білому Барсу» перемогу.

Після гри команди позмагалися у вправності виконання штрафних кидків. І тут «барси» проявили себе краще, здобувши перемогу завдяки кидкам Владислава Герцика та Рината Дурдиєва.

У понеділок команди проведуть ще один контрольний поєдинок.

Товариський матч з хокею

Україна U18 – «Білий Барс» – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Дуюн (Целогородцев), 1:1 Бородай (менш.), 2:1 Халін (Даниленко, Грицюк), 2:2 Воронін, 2:3 Панченко.

Україна U18: Оганджанян. Євтухов – Логач, Будько – Кругляков, Васильєв – Грицюк, Ланин – Бабчук. Пересунько – Морозов – Хмельов, Халін – Даниленко – Садовіков, Матейченко – Середницький – Гордійчук, Дуюн – Целогородцев – Архипенко.

Серія буллітів: 0:2