З дев'ятьма нагородами повертається збірна України з чемпіонату світу із самбо

Анастасія Шевченко

У Росії чемпіонкою світу стала Анастасія Шевченко

На чемпіонаті світу 2017 року із самбо серед дорослих збірна України виборола дев'ять високих нагород.

На змаганнях світової першості, що проходили у Сочі (Російська Федерація) у доробку нашої команди одна золота, дві срібні та шість бронзових нагород.

Чемпіонкою світу стала Анастасія Шевченко (категорія 60 кг), інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Віце-чемпіонські титули вибороли Анастасія Новікова (48 кг) та Андрій Кучеренко (57 кг) у бойовому розділі.

Бронзовими призерами змагань стали Ігор Потеря (100 кг, бойовий розділ), Владислав Руднєв (74 кг, бойовий розділ), Максим Риндовський (82 кг, бойовий розділ), Галина Тарасова (80 кг), Катерина Москальова (68 кг) та Станіслав Бондаренко (+100 кг).

У командному заліку жіноча команда України стала третьою.

Нагадаємо, три золоті медалі здобули українці на Кубку світу із самбо в Іспанії.