Збірна Франції вирвала перемогу у Румунії в матчі-відкритті Євро-2016

Переможний гол за хвилину до кінця основного часу забив півзахисник французів Дімітрі Пайє.

Збірна Франції обіграла Румунію в матчі-відкритті чемпіонату Європи з футболу 2016 року.

Зустріч команд завершилася з рахунком 2:1. Майже вся гра пройшла за територіальної переваги збірної Франції, але Румунія завдяки роботі своєї оборони та промахам лідерів суперника довго утримувала ворота в недоторканності.

Перший гол у матчі на 58-й хвилині забив французький форвард Олів'є Жиру. Він скористався помилкою на виході воротаря Чіпріана Тетерушану і головою замкнув подачу з флангу від Дімітрі Пайє.

Франція - Румунія - 2:1 (0:0)

Голи: Жиру (58), Пайє (89) - Станку (65, з пенальті)

Франция: Льоріс, Санья, Рамі, Косельні, Евра, Погба, Канте, Матюіді, Грізманн (Коман, 66), Жиру, Пайє (Сіссоко, 90+1);

Румунія: Тетерушану, Сапунару, Кірікеш, Грігоре, Рац, Станчу (Кіпчу, 72), Хобан, Пінтілій, Попа (Торже, 82), Андоне (Алібек, 61), Станку; Попередження: Жиру - Кірікеш, Рац, Попа.