Збірна України невдало стартувала на Кубку світу з біатлону

У Шведському Естерсунді змішаною естафетою стартував 1-й Етам Кубку світу з біатлону

Збірна України не змогла показати хороший результат, фінішувавши лише 10-ю, програвши близько трьох хвилин лідеру.

Після досить рівного виступу Анастасії Меркушиної, на другому етапі стався справжній провал. Юлія Джима не змогла впоратися з нервами і допустила 8 неточних пострілів. Захід на три штрафних кола відкинув нашу команду на 18 сходинку.

Точна стрілянина Артема Прими та Дмитра Підручного трохи поліпшили позиції «синьо-жовтої» команди, однак вище 11-го місця Україна піднятися так і не змогла.

А переможцями в перегонах стали біатлоністи Норвегії. Другими змагання завершили спортсмени з Німеччини. «Бронза» дісталася Італії, яка в неймовірній битві на останніх метрах дистанції обійшла команду Росії.