Збірна України виборола три медалі на молодіжному чемпіонаті світу з карате

На чолі турнірної таблиці – збірні Японії, Єгипту та Туреччини

В Тенеріфе (Іспанія) пройшов десятий чемпіонат світу з карате серед кадетів, юніорів та молоді на якому збірна України здобула три нагороди.

Про це повідомляє прес-служба Федерації карате України.

Медалі для збірної України, яка була представлена на престижних змаганнях 33 спортсменами, здобули Єлізавета Сірош (U-21, -61 кг, «срібло»), Вікторія Ващишин (кадети, -54 кг, «бронза») та Андрій Торошанко (U-21, -84 кг, «бронза»).

Збірна України, яка на минулому чемпіонаті світу (2015 рік, Джакарта) не мала жодної медалі, у Тенеріфе посіла 20-е місце в загальному заліку, де всього представлено 45 команд.

На чолі турнірної таблиці – збірні Японії, Єгипту та Туреччини.

Зазначимо, що у престижному турнірі, що проходив під егідою Всесвітньої федерації карате (WKF), взяли участь 1710 каратистів з 109 держав світу – це рекордні цифри.