Збірна України із самбо вирішила їхати на чемпіонат світу, незважаючи на аварію

  До Сербії не відправляться тільки дві спортсменки, у яких підозра на струс мозку
  Напередодні, у середу ввечері, автобус з молодіжною збірною України потрапив в аварію під Воловцем Закарпатської області. Незважаючи на пережиту подію, команда вирішила їхати на чемпіонат світу, поєдинки якого 13-15 жовтня пройдуть у Сербії, інформує офіційний сайт Федерації самбо України. Щодо подробиць, то автобус занесло на мокрій дорозі, і
  • 12 Жовтня, 2017, 10:50
  • Розсилка

  До Сербії не відправляться тільки дві спортсменки, у яких підозра на струс мозку

  Напередодні, у середу ввечері, автобус з молодіжною збірною України потрапив в аварію під Воловцем Закарпатської області.

  Незважаючи на пережиту подію, команда вирішила їхати на чемпіонат світу, поєдинки якого 13-15 жовтня пройдуть у Сербії, інформує офіційний сайт Федерації самбо України.

  Щодо подробиць, то автобус занесло на мокрій дорозі, і він перевернувся на бік.

  «На щастя, всі живі, хоча й зазнали травм – в основному забоїв і синців», - сказав президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, який теж їхав у цьому автобусі.

  «Дві спортсменки залишилися у лікарні – Алла Бегеба та Єлизавета Дідоренко. У них підозра на струс мозку. Чесно кажучи, ми тільки вранці починаємо відчувати, у кого що болить. Але все ж таки вирішили їхати на чемпіонат світу – спортсмени хочуть боротися», - додав він.

  За словами Рогача, цілком можливо, що команда встигне на зважування першого змагального дня, яке розпочнеться у четвер, 12 жовтня, о 18:00 у 12-ти вагових категоріях.

  Раніше повідомлялося, що на Закарпатті перевернувся автобус зі збірною України із самбо, на щастя, обійшлося без жертв.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ