Збірна України з пляжного футболу виграла другий матч на відбірному етапі Євроліги

Фото beachsoccer.com

Цього разу українці у серії пенальті перемогли Італію

У другому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу у серії пенальті здолала команду Італії.

Здобувши стартову перемогу на бакинському відбірному етапі, підопічні Євгена Варениці зустрічалися зі збірною Італії, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Грізний суперник українців посідає п'яту сходинку у світовому рейтингу BSWW.

Втім, «синьо-жовті» не знітилися і вже на 9-й хвилині першого періоду відкрили рахунок. Свій четвертий м'яч на цьому етапі забив Олександр Корнійчук.

Але у другому періоді італійці явно домінували, і це вилилося у два голи.

Проте на самому початку третьої частини гри Роман Пачев скориcтався передачею Олександра Корнійчука й відновив рівновагу – 2:2. Із таким рахунком і завершився основний час поєдинку.

А от у серії пенальті сильнішими виявилися українці – 4:3. Свої підходи реалізували Олександр Корнійчук, Юрій Щериця, Роман Пачев та Максим Войток.

В іншому матчі нашої групи збірна Швейцарії з рахунком 10:2 розгромила команду Німеччини.

Таким чином, після двох турів відбірного етапу в Баку збірна України є одноосібним лідером.

Тепер «синьо-жовті» проведуть свій третій поєдинок на відбірному етапі. У неділю о 13:45 за київським часом Україна розпочне матч із Німеччиною.