Збірна України з пляжного футболу з перемоги розпочала відбірний етап Євроліги-2018

У другому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу в серії пенальті здолала команду Італії.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Здобувши стартову перемогу на бакинському відбірному етапі Євроліги в матчі проти збірної Швейцарії (5:4), підопічні Євгена Варениці зустрічалися зі збірною Італії.

Грізний суперник українців посідає п'яту сходинку у світовому рейтингу BSWW.  Утім, синьо-жовті не знітилися і вже на дев'ятій хвилині першого періоду відкрили рахунок. Свій четвертий м'яч на цьому етапі забив Олександр Корнійчук.

Однак і супротивник в української команди був непростий. У другому періоді італійці явно домінували, і це вилилося у два голи у ворота нашої збірної. У складі «Скуадри Адзурри» відзначилися Франческо Корозініті та Еммануеле Зурло.

Проте на самому початку третьої частини гри Роман Пачев скориcтався передачею Олександра Корнійчука й відновив рівновагу — 2:2. Із таким рахунком і завершився основний час поєдинку.

А от у серії пенальті сильнішими виявилися українці — 4:3. Свої підходи в нашій збірній реалізували Олександр Корнійчук, Юрій Щериця, Роман Пачев та Максим Войток.

У підсумку — вкрай важлива перемога команди України.

В іншому матчі нашої групи збірна Швейцарії з рахунком 10:2 розгромила команду Німеччини.

Таким чином, після двох турів відбірного етапу в Баку збірна України є одноосібним лідером.

24-го червня синьо-жовті проведуть свій третій поєдинок на відбірному етапі. О 13.45 за київським часом Україна розпочне матч із Німеччиною.