Збірні України невдало провели матчі другого туру відбору на Юнацьку Олімпіаду

Обидві команди зазнали поразок

У четвер, 2 листопада, збірні України з футзалу вікової категорії U-17 серед юнаків і дівчат провели матчі другого туру групового етапу кваліфікації на Юнацькі Олімпійські Ігри 2018 року.

До восьмої хвилини юнакам вдавалося стримувати атаки збірної Португалії, після чого тим все ж вдалося пробити Євгена Козлова. У другій половині тайму українці заграли значно активніше, але португальцям вдалися кілька контратак, дві з яких завершилися результативно.

Другий тайм вийшов багатим на голи. Негела та Галич протягом хвилини рахунок 0:4 скоротили до 2:4. Ще один результативний відрізок збірна України видала, коли повернулася у гру за рахунку 2:6, двічі відправивши м'яч у ворота Португалії.

Уже за рахунку 4:6 українські хлопці впустили дві чудові нагоди наблизитися до суперника впритул. Після тайм-ауту довелося грати з п'ятим польовим гравцем, але помилка призвела до голу в порожні ворота. За Португалією залишився і останній точний удар у матчі.

У другому матчі дня у групі збірна Сербії обіграла Угорщину 4:1.

Україна (U-17) - Португалія (U-17) - 4:8 (0:3)

4 листопада команду Віталія Одегова чекає заключний матч у групі А, у якому суперником хлопців буде збірна Угорщини.

Жіноча збірна України поступилася і в другому своєму матчі на відбірному турнірі, який проходить у португальському місті Камінья.

Суперником команди, очолюваної Тарасом Шпички, була збірна Італії, яка і перемогла 4:1.

Італія (U-17) - Україна (U-17) - 4:1

4 листопада українки зіграють зі збірною Азербайджану. Перше місце у групі розіграють збірні Італії та Португалії.