Жіноча Суперліга. «Київ-Баскет» без проблем здолав «Вінницькі Блискавки»

Ця перемога стала сьомою поспіль для киянок

Столичний «Київ-Баскет» продовжив переможну серію в жіночій Суперлізі, переконливо здолавши на виїзді «Вінницькі Блискавки» – 40:102.

Команда Володимира Холопова ще в першій чверті чітко продемонструвала свої переможні наміри, здобувши 19 очок переваги. У гостей найактивнішими були Ольховик, яка забила 3 триочкових, та Юркевічус – 11 очок.

У подальшому киянки лише збільшували перевагу, не зупинившись навіть у заключній 10-хвилинці, коли доля поєдинку фактично була вирішена. Повідомляє Федерація баскетболу України.

То ж найкращими в переможців стали Юркевічус – 21 очко, 14 підбирань; Ольховик – 17 очок, 5 підбирань; Степанюк – 12 очок, 9 підбирань; Любінець – 12 очок, 7 підбирань; Демченко – 10 очок, 10 підбирань.

Це вже 7-ма перемога «Київ-Баскета» в 7-ми матчах з початку сезону. Киянки залишаються єдиними в дивізіоні без поразок. Наступний матч вони грають 4 листопада в Києві проти»Динамо-НПУ».