Жіноча суперліга. Лідер зміцнює позиції

Огляд матчів жіночої суперліги з баскетболу, 4 листопада

4 листопада у Жіночій суперлізі з баскетболу відбулося 4 матчі.

У Києві у столичному дербі динамівкам не вдалося зупинити «Київ-Баскет».

Лідери, як і зазвичай, розпочали напрочуд потужно, вигравши першу чверть +16. А на перерву команди пішли за рахунку 51:29 на користь гостей. Володимир Рижов провів у роздягальні роботу зі своїми підопічними, бо вже третю десятихвилинку динамівки виграли 18:14. У заключній чверті на паркеті тривала вперта рівна боротьба, під час якої господаркам не вдалося скоротити відставання.

76:55 у підсумку. Найрезультативнішим гравцем цього матчу стала Оксана Степанюк з «Київ-Баскета» – 21 очко і 9 підбирань. У динамівки П’янтак 20 очок і 7 підбирань. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Найбільш запеклою виявилася боротьба у Харкові між «ХАІ» та «Чайкою-ДЮСШ». «Морячки» двічі до цього поступалися підопічним Елеонори Чек, але тепер відсвяткували звитягу. У «Чайки» нерви на заключній хвилині матчу виявилися міцнішими. Спочатку найдосвіченіша Радуловіч зрівняла рахунок, а потім Жигула реалізувала два штрафних – 70:68.

Олександра Радуловіч стала найрезультативнішим гравцем – 27 очок і 18(!) підбирань. У Олександри Чек (ХАІ) 22 очка, її колега по команді Рубашкіна зробила 15 підбирань.

Чергова (третя) серія боротьби між «Вінницькими Блискавками» і «Рівним» закінчилася на користь вінничанок. У першому турі вони обіграли вдома «Рівне» в овертаймі, потім поступилися у гостях з різницею у два очки. Боротьба у третьому очному протистоянні знову була безкомпромісною. Щоправда, до овертайма цього разу справа не дійшла. Ще в середині заключної чверті рівненчанки вели +3 після кидка Степанюк. Але кінцівку матчу більш вдало відіграли господарки.

56:52, хай там як, а найрезультативнішою у матчі стала представниця Рівного Вікторія Касаткіна – 23 очка і 9 підбирань. У вінничанок Стаднік 17 очок, Мбайє – 14 підбирань.

У заключному матчі ігрового дня «ХДУ-Таврійська Зірка» поступилася в Одесі «ІнтерХім-СДЮСШОР». 57:80 - результат прогнозований (таврійки провалили другу чверть 3:28). Команди домовилися двічі зіграти у Південній Пальмірі.

«Київ-Баскет» впевнено обіймає першу сходинку у турнірній таблиці, а ось за друге місце точиться боротьба. Впритул до «Рівного» наблизилася «Чайка», а за втраченими «морячки» вже другі.