Жіноча збірна України з хокею вийшла на Чемпіонат світу-2020 в дивізіоні IIB

На сьогоднішню гру збірна України вийшла у ранзі переможця турніру

Наша команда виграла свою четверту гру на кваліфікаційному турнірі в Кейптауні

Жіноча збірна України виграла кваліфікацію на чемпіонат світу-2020 в дивізіоні IIB.

Про це повідомляє прес-служба Федерації хокею України.

На сьогоднішню гру збірна України вийшла у ранзі переможця турніру. Але гра з аутсайдером не вийшла легкою.

Спочатку періоду Єлизавета Рябкіна відкрила рахунок у матчі. Під кінець двадцяти хвилинки Діана Ковтун подвоїла рахунок. Але через хвилину вже Вікторія Ткаченко виймала шайбу з воріт.

В середині другого періоду спортсменки з Гонконгу зрівняли рахунок. Але паритет тримався недовго. Рівно через півхвилини Єлизавета Рябкіна закинула третю шайбу нашої команди. А до кінця періоду наші дівчата ще двічі відзначилися закинутими шайбами. Юлія Добровольська та Інна Козуб довели рахунок до 5:2!

Отже українська жіноча збірна на цьому турнірі виграла всі свої чотири гри та посіла перше місце серед п’яти команд. Таким чином наступного року наші дівчата будуть грати на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІІВ.

Відбір чемпіонату світу 2019 року з хокею

Жінки

Матч 4-го туру

Гонконг – Україна 2:5 (1:2, 1:3, 0:0)

Шайби: 0:1 Рябкіна (Козуб, 01:54). 0:2 Ковтун (17:30). 1:2 Іп (А. Лі, Лау, 18:26). 2:2 Квок (Іп, 28:19 – більш.). 2:3 Рябкіна (Слащова, Вансович, 28:38). 2:4 Добровольська (Ткачук, Скащук, 30:59). 2:5 Козуб (Рябкіна, Вансович, 35:51)

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Ткачук – Добровольська (А) – Скащук, Рябкіна – Козуб – Слащова, Елізабет Аліпова – Ковтун (К) – Елен Аліпова