«Манчестер Сіті» забив «Шахтарю» шість сухих м'ячів у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів

Донецький клуб розгромно програв в Манчестері

Стали відомі стартові склади «Манчестер Сіті» і «Шахтаря» на матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч проходить в Манчестері.

З пенальті подвоїв перевагу господарів Габріел Жезус (24 хвилина матчу)

Зазначимо, що у стартовому складі англійського клубу розпочав матч український півзахисник Олександр Зінченко.

Зінченко відзначився першим результативною дією за «Манчестер Сіті», віддавши гольовий пас Рахіму Стерлінгу на 48-й хвилині - рахунок став 3:0.

На 72-й хвилині рахунок став 4:0, дублем відзначився Габріел Жезус - знову з пенальті.

За шість хвилин до завершення основного часу п'ятий гол у ворота П'ятова забив Ріяд Марез.

На другій компенсованій хвилині до другого тайму Жезус оформив хет-трик, асистував Марез.

У свою чергу в заявку донецького клубу не потрапив один з лідерів півзахисту - Марлос.

«Шахтар»: Пятов, Ісмаїлі, Кривцов, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Майкон (Алан Патрік, 77), Болбат, Коваленко, Тайсон (Нем, 77), Мораес (Кайоде, 63)

Запасні: Шевченко, Бутко, Хочолава, Дентіньо

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Вокер (Даніло, 61), Стоунз, Лапорт, Зінченко, Фернандіньо (Делф, 76), Давід Сільва (Гюндоган, 73), Марез, Бернарду Сілва, Стерлінг, Жезус.

Запасні: Мурич, Агуеро,Сане, Отаменді