Зінченко здобула дебютну перемогу на чолі жіночої збірної України

Головний тренер жіночої збірної України з футболу Наталія Зінченко

У контрольному матчі в межах тренувального збору наша команда розгромила збірну Косова

листопада національна жіноча збірна України в рамках тренувального збору, що проходить у Туреччині, провела контрольний поєдинок проти команди Косова.

У стартовому складі українок вийшли одразу три дебютантки - Тетяна Полюхович, Яна Деркач та Ірина Подольська, передає прес-служба Федерації футболу України.

Початок зустрічі очікувано був за підопічними Наталії Зінченко. Першу нагоду відзначитися мала Вероніка Андрухів, проте її удар встигли заблоковувати. Але вже за кілька хвилин лідер та капітан української збірної Дар’я Апанащенко відкрила рахунок у матчі.

Ще до перерви зусиллями Ірини Кочнєвої українки зуміли ще раз засмутити голкіпера збірної Косова.

Після перерви косоварки зуміли один гол відквитати. Незважаючи на пропущений м’яч, жовто-сині впевнено вели гру, створюючи раз по раз небезпечні моменти.

В одній з атак свій дебютний м’яч за збірну забила Яна Малахова. А під завісу гри Вероніка Андрухів довела рахунок до розгромного - 4:1.

12 листопада збірні України та Косова проведуть ще один товариський поєдинок.

Товариський матч жіночих збірних

Україна - Косово 4:1 (2:0)

Голи: Апанащенко, Кочнєва, Малахова, Андрухів.

Україна (стартовий склад): Саніна, Кравець, Подольська, Панцулая, Деркач, Кочнєва, Полюхович, Куніна, Овдійчук, Андрухів, Апанащенко