«Зоря» дізналася, з якими суперниками зіграє на тренувальних зборах у Словенії

Фото ФК «Зоря»

Там луганська команда запланувала п'ять поєдинків

Стали відомі імена суперників «Зорі» на навчально-тренувальних зборах у Словенії.

Графік повністю узгоджений, інформує офіційний сайт луганського клубу.

З 1-го по 14 липня «чорно-білі» будуть знаходитися на зборах у Словенії, проводячи інтенсивні тренування у межах підготовки до нового чемпіонату.

У межах збору відбудеться п'ять контрольних матчів.

3 липня стартовим суперником «Зорі» стане сербський «Партизан», який за підсумками минулого чемпіонату посів друге місце.

Наступний суперник, з яким луганці зустрінуться 6 липня, – словенський футбольний клуб «Домжале», який взяв бронзові нагороди минулого сезону й отримав право грати у кваліфікації Ліги Європи.

9 липня українці зіграють зі ще одним представником сербського чемпіонату – футбольним клубом «Чукарички». Команда закінчила сезон на шостому місці національного чемпіонату.

11 липня стане днем зустрічі з румунською «Астрою». У сезоні, що завершився, «Астра» зайняла п’яте місце.

Фінальним суперником команди 13 липня стане хорватський футбольний клуб «Хайдук» з міста Спліт, який став бронзовим призером свого чемпіонату.