«Зоря» мінімально програла «Феєноорду» у матчі Ліги Європи

У третьому турі групового етапу Ліги Європи луганська «Зоря» програла на виїзді голландському «Феєноорду» з рахунком 1:0.

У Роттердамі завершився матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому «Фейєноорд» приймав на своєму полі луганську «Зорю» і виграв з рахунком 1:0.

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму. Луганська команда дуже гідно виглядала на тлі найсильнішої команди Нідерландів, але, не змогла втримати бодай нічию, пропустивши гол на 55-й хвилині. Гол забив Нікола Йоргенсен.

У цьому епізоді Сіваков втратив м'яч біля лінії штрафної праворуч, Башачикоглу тут же відпасував у центр штрафного - Йоргенсен в дотик пробив дуже сильно і точно. До цього епізоду і в кінцівці матчу луганчани мали кілка гольових моментів, але використовувати їх не змогли.

Разом з тим, гравці «Зорі» не дозволили супернику збільшити рахунок. Таким чином, «Зоря» залишилася з 1 очком на останньому місці Групи А, поступаючись «Манчестер Юнайтед» - 6, «Фейєноорд» - 6 і «Бешикташу» - 4.

Нагадаємо, що інший українский клуб донецкий «Шахтар» у Львові розгромив бельгійський «Гент» з рахунком 5:0.

А київське «Динамо» в груповому турнірі Ліги чемпіонів програло в рідних стінах португалскій «Бенфіці» - 0:2.