Екстра-ліга з футзалу. «Продексім» двічі долає «Титан», «ХІТ» та «Енергія» обмінялися перемогами

Фото ФК «ХІТ»

14-15 квітня у Києві та Покровському були зіграні перші поєдинки півфінальної серії плей-офф чемпіонату

Перший поєдинок між «ХІТом» та «Енергією» видався цікавим і напруженим. У середині першого тайму «ХІТ» зусиллями Колесникова повів у рахунку. А вже трохи згодом киянам вдалося подвоїти свою перевагу.

Однак, «енергетики» не стали панікувати, і під кінець першої 20-хвилинки їм вдалося відіграти один м’яч. А могли галичани і зрівняти рахунок, якби Танський забив дабл-пенальті, і якби Смоловик не відновив перевагу «ХІТа» у два м’ячі.

Тим не менш, підопічні Валерія Легчанова вже у другому таймі продовжили шукати щастя біля чужих воріт. Це їм вдалося на 33-й хвилині не без «допомоги» Тменова, який записав до свого пасиву автогол.

«Енергія» кинула всі сили для того, щоб зрівняти цифри на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ. Але останнє слово було за «ХІТом», а точніше – за Педяшем, який залишив свій «автограф» у воротах «Енергії», і саме він підбив підсумок першого протистояння, яке залишилось за підопічними Олега Лук’яненка.

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 4:2
Голи: Колесников (10), Тменов (14), Смоловик (20), Педяш (37) – Федюк (19), Тменов (33 – автогол)
На 20-й хвилині Танський («Енергія») не реалізував 10-метровий.

Після перемоги у першому матчі «ХІТ» мав усі підстави для того, щоб повторити цей результат, і за підсумками двох перших півфінальних поєдинків мати дуже комфортну перевагу.

Але «Енергія» зробила висновки з програного матчу, тому вона зробила все для того, щоб у Львові залізно були зіграні два матчі. Уже у середині першого тайму «енергетики» повели у рахунку. І не просто повели, а з рахунком 3:0.

Потім за справу взявся Педяш, який відзначився дублем, але автогол Смоловика все-таки підкоригував плани киян на порятунок. Тому у другому таймі підопічним Олега Лук’яненка треба було відігравати два м’ячі. Але задачу їм ускладнив капітан «Енергії» Федюк.

Згодом «ХІТ» перейшов на гру вп’ятьох. І господарям майданчику все-таки вдалося забити у штучній більшості, але зробили вони це лише за 17 секунд до фінальної сирени.

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 3:5
Голи: Педяш (14, 20), Корнійчук (40) – Танський (4, 10), Радевич (8), Смоловик (20 – автогол), Федюк (33)

Рахунок у серії – 1:1

playoff18afu121

Переповнений спорткомплекс «Юність» у Покровському чекав на безкомпромісний поєдинок між «Титаном» і «Продексімом». Проте, їхнім очікуванням не судилося збутись.

Після екватору першого тайму почала вимальовуватись перевага херсонської команди, яка потім втілилася у гол. Цей гол додав «мельникам» більше впевненості, а от «титани», вочевидь, не чекали такого розвитку подій.

По ходу другого тайму підопічні Дмитра Камека намагались прийти до тями, але робили вони це вже тоді, коли знову пропускали. Фактично два голи Білоцерківця, які виникли з нічого, вирішили долю матчу. Так, у покровців було кілька нагод для того, щоб бодай би скоротити відставання у рахунку, проте ворота гостей залишались недоторканими. А фінальну крапку поставив Фумаса.

«Титан» (Покровське) – «Продексім» (Херсон) – 0:4
Голи: Калуков (16), Білоцерківець (26, 34), Фумаса (40)

«Титан», розуміючи, що йому треба відіграватись після поразки напередодні, аби потім їхати у Херсон з хорошим настроєм, спробував вже на перших хвилинах другого матчу піти вперед. Але саме покровці і пропустили першими після прострілу Свірідова на дальню штангу, який замкнув Бессалов.

Теоретично цей гол мав трохи остудити пил «титанів». Але господарі майданчику все-таки намагались йти вперед та шукати ключі до воріт Ципуна. Та другий гол у ворота Мельника, який забив Фумаса, схоже, серйозно вдарив по амбіціях покровців. Підопічні Дмитра Камека наче і намагались виправити ситуацію, але робили це дуже повільно. Атакам бракувало гостроти та свіжості. Хоча іноді у них все-таки виникали небезпечні моменти.

«Продексім» більше грав за рахунком, і в будь-який момент міг додати обертів. Але збільшити свою перевагу херсонцям не вдавалося. Тим не менш, навіть відносно скромна перемога з рахунком 2:0 дозволила чинним чемпіонам України почуватися більш комфортно перед тим, як зіграти у рідних стінах.

«Титан» (Покровське) – «Продексім» (Херсон) – 0:2
Голи: Бессалов (4), Фумаса (12)

Рахунок у серії – 0:2

Наступні півфінальні поєдинки відбудуться 21-22 квітня у Херсоні та Львові.