Кубок світу. Джима - бронзова призерка індивідуальної гонки на етапі в Естерсунді (відео)

Юлія Джима

Четверту сходинку виборола Валя Семеренко

У середу, 29 листопада, в шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка.

За збірну України у гонці бігли Ірина Варвинець, Олена Підгрушна, Валя та Віта Семеренки та Юлія Джима.

Наші біатлоністки доволі вдало провели першу індивідуалку сезону, здобувши свою першу медаль у поточному сезоні.

Бронзову нагороду виборола Юлія Джима, яка до останнього претендувала на «срібло». Наша спортсменка на нуль закрила всі вогневі рубежі, однак трохи програла у швидкості Надії Скардіно з Білорусі та  Сюнньове Сюлемдаль з Норвегії.

Білоруска обійшла Джиму на 12 секунд, вигравши у підсумку свою першу гонку в кар'єрі, а норвежка на 9 секунд, потіснивши українку на третє місце.

Майже до останнього претендувала на медаль і Валя Семеренко. Вона також закрила на нуль всі чотири вогневі рубежи, однак програла Джимі 18-ть секунд - четверте місце.

Інші українки, на жаль, такими високими результатами похвалитися не змогли.

Ірина Варвинець також відстрілялася на нуль, але показала доволі низьку швидкість, що дозволило їй зайняти місце у топ-30. Зачепилися і за очкову зону Анастасія Меркушина і Віта Семеренко, які фінішували 37-ю та 40-ю відповідно.

Пролетіла повз очкову зону лише капітан збірної України Олена Підгрушна, яка з трьома промахами фінішувала лише 58-ю.