Сексистський ролик телеканалу Ахметова отримав міжнародний розголос

  Телеканал «Футбол» відреагував видаленням ролика зі свого каналу на YouTube
  Промо-ролик до трансляції матчу між збірними України і Хорватії на телеканалах «Футбол» отримав скандального міжнародного розголосу. 19 вересня про рекламний ролик, який носить сексистський підтекст, написало одне з найпопулярніших і найвпливовіших ЗМІ світу - BBC. «Кліп показує крупний план обличчя жінки з глянцевими губами,
  • 20 Вересня, 2017, 15:00
  • Розсилка

  Телеканал «Футбол» відреагував видаленням ролика зі свого каналу на YouTube

  Промо-ролик до трансляції матчу між збірними України і Хорватії на телеканалах «Футбол» отримав скандального міжнародного розголосу.

  19 вересня про рекламний ролик, який носить сексистський підтекст, написало одне з найпопулярніших і найвпливовіших ЗМІ світу - BBC.

  «Кліп показує крупний план обличчя жінки з глянцевими губами, яка стогне і яка, здається, висловлює сексуальне задоволення, після чого кадр перестрибує на жіночу футбольну команду, яка кричить в камеру: «Ми не симулюємо!», - пише BBC.

  Телеканал «Футбол» відреагував видаленням ролика зі свого каналу на YouTube після того, як посипалися звинувачення в сексизмі в українському сегменті Facebook, але офіційні особи каналу не робили ніяких заяв.

  Джерело: sportarena.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ