Темпераментна бразильська модель Ізабель Гулар - кохана голкіпера «ПСЖ» Кевіна Траппа

  Вже з 14 років Ізабель почала працювати моделлю
  Дівчина голкіпера «ПСЖ» Кевіна Траппа народилася в простій бразильській католицької сім'ї, але стала однією з найбільш топових моделей світу. [GALLERY_BLOCK] Як це часто буває, дівчина навіть не замислювалася про кар'єру моделі, поки її на вулиці не зустрів якийсь чи то фотограф, то чи стиліст. Він то і побачив у ній майбутню
  • 27 Листопада, 2017, 12:24
  • Розсилка

  Вже з 14 років Ізабель почала працювати моделлю

  Дівчина голкіпера «ПСЖ» Кевіна Траппа народилася в простій бразильській католицької сім'ї, але стала однією з найбільш топових моделей світу.  Як це часто буває, дівчина навіть не замислювалася про кар'єру моделі, поки її на вулиці не зустрів якийсь чи то фотограф, то чи стиліст. Він то і побачив у ній майбутню зірку подіумів і фотосесій. Так в 14 років Ізабель почала працювати моделлю.

  У резюме дівчини є роботи для Oscar de la Renta, Valentino, Dolce and Gabbana, Chanel, Michael Kors, Ralph Lauren і Stella McCartney, а також обкладинки журналів GQ, Vogue, L'Officiel, Marie Claire і Esquire. У віці 22-х років вона домоглася статусу однієї з найкрасивіших моделей світу, ставши «ангелом» виробника жіночої нижньої білизни Victoria's Secret.

  Джерело: sportfm.ru

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ