Український баскетболіст Яковлєв став чемпіоном Латвії у складі «Вентспілса» (відео)

У заключному матчі сезону наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 29 хвилин ігрового часу

Український форвард Денис Яковлєв став чемпіоном Латвії у складі «Вентспілса».

Команда українця в шостому матчі фіналу на виїзді перемогла ВЕФ з рахунком 81:78, вигравши золоту серії з рахунком 4-2, інформує прес-служба Федерації баскетболу України.

У заключному матчі сезону наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 29 хвилин ігрового часу, набрав дев'ять очок (1/1 двоочкових, 2/4 триочкових, 1/2 штрафних), зробив шість підбирань та три перехоплення при двох втратах та двох фолах.

Нагадаємо, що «Вентспілс» виграв регулярний чемпіонат, оформивши 26 перемог у 29 матчах.

Яковлєв переїхав до Лавтії вже під час сезону і у місцевій національній першості встиг відіграти 19 матчів, в яких набарив 7,1 очка, робив 3,9 підбирання та 1,7 передачі (РЕ – 9,2), проводячи в середньому на майданчику 22,5 хвилини.