рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

  • Розсилка
   У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

  Організатори проекту: відділ у справах молоді та туризму міської ради та КЗ Центр підліткових клубів за місцем проживання

  «Школа стюардес-екскурсоводів» при Центрі підліткових клубів «Vin Smart» розпочинає новий проект «Таємниці та легенди міста Вінниці». Вчора відбулось перше заняття у його рамках, яке пройшло у музеї ім. Коцюбинського.
  Протягом місяця проводився інтенсивний набір у «Школу стюардес-екскурсоводів». За цей період було проведено професійно-орієнтаційну роботу у навчальних закладах Вінниці. Близько 50 людей виявили бажання відвідувати гурток, але після відбору у школі навчається 15 учнів.  
  У «Школі стюардес-екскурсоводів» викладають різні дисципліни, в цьому році серед них з’явилась ще одна - «Таємниці та легенди міста Вінниці». Навчання в цьому напрямку складатиметься з двох частин: теорії та практики. 
  Період навчання теоретичного курсу з 12 березня по 16 квітня. На вихованців чекають  цікаві лекції від відомих екскурсоводів, майстер-класи та відвідування музеїв міста. Практичний курс – з 17 квітня по 1 червня. Він включає в себе проведення пішохідних екскурсій та дитячих екскурсій у трамвайчику «Везунчику».
  Вчора відбулося перше теоретичне заняття у музеї ім.  М. М. Коцюбинського. Це гарна нагода для вихованців побачити з середини роботу працівників музею, набути та закріпити нові навички з проведення екскурсій та знання. По закінченню курсу учасники отримають дипломи.
  Деталі проекту можна дізнатись у Центрі підліткових клубів «Vin Smart», що по вулиці Соборна, 91. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ