Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На 22 мільйони «погуляла» негода на Вінниччині

  • Розсилка
  На 22 мільйони «погуляла» негода на Вінниччині

  У Вінницькій області стихія нанесла збитки більш як на 22 мільйони гривень

  У ніч  з 21 на 22 вересня на Вінниччині   сильні дощі із градом  викликали надзвичайну ситуацію,  яка нами класифікується як  надзвичайна  ситуація природного характеру регіонального рівня за територіальним поширенням.

  Найбільше лютувала стихія в населених пунктах  Крижопільського, Козятинського,  Погребищенсько, Немирівського  та Тульчинського  районів.

  Про це сьогодні під час прес-конференції  у  Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації повідомив директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, повідомляє «Главком».

  Посадовець поінформував, що за попередніми оцінками збитки у 25 населених пунктах  5-ти  постраждалих районів області становлять приблизно 22 млн. 45 тис. грн. При цьому, потреба у шифері для постраждалих районів   визначена  більш як 138 тис. листів.

  Стихія пошкодила покрівлі  8 закладів освіти, 5 закладів охорони здоров'я, 25 адміністративних будинків та приміщень, 2 771 житлових будинків. Також пошкоджено 120  вікон та незначна частина дорожнього покриття.

  У розрізі районів ситуація виглядає так:

  Сергій Вовченко окремо зупинився на роботах, які ведуться на території області з ліквідації наслідків стихії .

  За його словами, на 07.00 ранку  25 вересня в населені пункти постраждалих районів завезено  46 770 листів шиферу – майже половину від потреби. Сергій Вовченко наголосив, що керівництвом області не лише мобілізовано зусилля торгових мереж по продажу будматеріалів у Вінницькій та сусідніх областях , але й відправлено заявки на заводи, які спеціалізуються на виробництві шиферу.

  Рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій керівником робіт по відновленню постраждалих районів  призначено заступника голови ОДА Василя Броварника.

  «Рішенням комісії також було  вирішено надати грошову допомогу  із коштів резервного фонду обласного бюджету у розмірі  3 млн. грн. постраждалим районам, пропорційно  нанесеним збиткам. Кошти будуть направлені районним державним адміністраціям»,- зазначив Сергій Вовченко.

  Він також підкреслив, що  збитки значно перевищують можливості резервного фонду обласного та місцевих бюджетів. У зв’язку з цим, Департаментом цивільного захисту ОДА  підготовлено проект звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання матеріальної  фінансової допомоги  області коштами резервного фонду державного бюджету.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ