На Вінниччині навмисно підпалили сміттєвий полігон і знімали пожежу квадрокоптером

На Вінниччині навмисно підпалили сміттєвий полігон і знімали пожежу квадрокоптером

31 серпня в районі обіду працівники вінницького міського полігону твердих побутових відходів поблизу села Стадниця помітили над сміттєзвалищем дим від загоряння

Пожежу швидко ліквідували, однак під час її гасіння помітили, що над місцем загоряння ведеться зйомка квадрокоптером. Під час обходу території звалища начальник полігону помітив машину із Закарпатськими номерами, з якої і керувалися зйомки.

У випадковість загоряння працівники полігону не вірять. За словами в.о. директора КУП «ЕкоВін» Петра Гриневича, загорянь на сміттєзвалищі не було з 2012 року, відколи тут було встановлено свердловини для видобування метану. А в згаданому випадку якось дивним чином - пожежа, яку тут же знімають на відео, та ще й автівка із Закарпаття, що «заблукала» не просто у Вінницькій області, а з’явилась саме в цей час і саме біля полігону.

«Площа загоряння була невеликою, близько 20 кв метрів. Так як у нас завжди є заскладована земля для технологічної пересипки, і поряд був навантажувач, пожежу дуже швидко загасили, але робітники помітили над головами квадрокоптера, - розповідає Петро Гриневич. - Після завершення робіт начальник полігону пішов обходити територію, бо, зрозуміло, що квадрокоптером хтось мав керувати. На одній з доріг стояла машина, в якій було троє невідомих. Наш працівник підійшов ближче і спитав чи вони не журналісти, на що отримав відповідь, що «ні», вони швидко закинули квадрокоптер в машину та поїхали. Але він встиг зробити фото автомобіля».

КП «Ековін» звернулося до поліції, з приводу умисного підпалу полігону було написано заяву. За номерами автівки, які чітко видно на фото, вже встановлено, що машина приїхала із Закарпаття.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: